Textové pole: Sanace betonových a železobetonových konstrukcí je prováděna z důvodů prodloužení životnosti a obnovení funkční způsobilosti staveb. Poškozený povrch je před sanací mechanicky očištěn a otryskán. Čištěním a tryskáním je odstraněna poškozená část konstrukce, odhalena a očištěna výztuž, která je antikorozně ochráněna. Povrch konstrukce je sanován (reprofilován) sanačními hmotami a na závěr opatřen uzavíracím ochranným nátěrem. Firma provádí sanace do 25mm ručním zpracováním a technologickým stříkáním hmot od 30 mm.
Sanace zdiva vyžaduje odborné posouzení daného díla na základě, kterého je vypracována technologie sanace. Sanované plochy jsou mechanicky očištěný včetně řádného vyčištění spár. Je provedena úprava škodlivých vodou rozpustných solí neutralizačním prostředkem. Dalším krokem je aplikace systému sanačních omítek. Ve většině případech je nutná kombinace sanačních omítek s opravou poškozené či dožité hydroizolace.       Sanace betonových a železobetonových konstrukcí je prováděna z důvodů prodloužení životnosti a obnovení funkční způsobilosti staveb. Poškozený povrch je před sanací mechanicky očištěn a otryskán. Čištěním a tryskáním je odstraněna poškozená část konstrukce, odhalena a očištěna výztuž, která je antikorozně ochráněna. Povrch konstrukce je sanován (reprofilován) sanačními hmotami a na závěr opatřen uzavíracím ochranným nátěrem. Firma provádí sanace do 25mm ručním zpracováním a technologickým stříkáním hmot od 30 mm.
Sanace zdiva vyžaduje odborné posouzení daného díla na základě, kterého je vypracována technologie sanace. Sanované plochy jsou mechanicky očištěný včetně řádného vyčištění spár. Je provedena úprava škodlivých vodou rozpustných solí neutralizačním prostředkem. Dalším krokem je aplikace systému sanačních omítek. Ve většině případech je nutná kombinace sanačních omítek s opravou poškozené či dožité hydroizolace.

Vítejte na stránkách společnosti

C&W Consulting s.r.o.

Sanace

TOPlist